Розклад автобусів Прага - Чернівці
Відправлення
Прибуття
Час в дорозі
Вартість
09:00
Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8
05:45
Černivci AS-1 Holovna, 219
19 год 45 хв
від 1 500
11:15
Автовокзал "Флоренц"
13:15
Автовокзал, вул. Головна, 219
1 д 1 год 00 хв
від 1 760
12:40
Prague Florenc Central Bus Station, Křižíkova 2110/2b
15:00
Чернівці Автовокзал, Holovna St 219
1 д 1 год 20 хв
від 1 848
12:40
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
15:00
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
1 д 1 год 20 хв
від 1 500
12:40
Автовокзал "Флоренц" , пл. 8
14:55
Автовокзал, вул. Головна, 219
1 д 1 год 15 хв
від 1 595
13:00
ul. Krizikova, 4
14:10
вул. Головна, 219
24 год 10 хв
від 2 250
13:00
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
12:30
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
22 год 30 хв
від 2 400
13:00
Автовокзал "Флоренц" , пл. 21
14:25
Автовокзал, вул. Головна, 219
24 год 25 хв
від 2 667
13:00
Florenc, ul. Krizikova, 4
14:10
Автовокзал "Центральний", вул. Головна, 219
24 год 10 хв
від 2 250
13:00
UAN Florenc Křižíkova, 6
14:10
АС, вул. Головна, 219
24 год 10 хв
від 2 530
13:20
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
10:45
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
20 год 25 хв
від 2 200
13:20
Прага Автовокзал "Флоренц", улица Кризикова; дом 6
10:45
Черновцы АС1, Главная ул. 219
20 год 25 хв
від 2 200
13:30
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
14:00
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
23 год 30 хв
від 1 500
13:30
Автовокзал "Флоренц" , пл. 23
14:30
Автовокзал, вул. Головна, 219
24 год 00 хв
від 1 600
13:30
вулиця Кризикова; будинок 6
14:00
Головна вул. 219
23 год 30 хв
від 1 500
13:30
Автовокзал "Флоренц", вул. Кризикова, буд. 6
14:00
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1), вул. Головна, буд. 219
23 год 30 хв
від 1 500
14:00
Автовокзал "Розтили", вул. Tom??kova, 2144/1
13:50
Автовокзал, вул. Головна, 219
22 год 50 хв
від 2 300
15:15
вулиця Яна Желівського
12:40
Головна вул. 219
20 год 25 хв
від 2 200
15:15
Прага Автостанция Желивского, улица Яна Желивского
12:40
Черновцы АС1, Главная ул. 219
20 год 25 хв
від 1 980
15:15
вулиця Яна Желівського
12:40
Головна вул. 219
20 год 25 хв
від 1 980
19:00
Prague Florenc Central Bus Station, Křižíkova 2110/2b
19:00
Чернівці Автовокзал, Holovna St 219
23 год 00 хв
від 2 519
19:00
Florenc, Pod výtopnou, 13/10
18:50
Автовокзал "Центральний", вул. Головна, 219
22 год 50 хв
від 2 400
Найкращі пропозиції для подорожей