Розклад автобусів Чернівці - Прага
Відправлення
Прибуття
Час в дорозі
Вартість
08:00
вул. Головна, 219
07:00
АВ ФЛОРЕНС
24 год 00 хв
від 1 706
08:00
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
07:10
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
23 год 10 хв
від 1 450
08:00
Автовокзал, вул. Головна, 219 , пл. 4-5
07:10
Автовокзал "Флоренц" , пл. 8
23 год 10 хв
від 1 500
08:00
АЗК "ОККО", вулиця Галицький Шлях, 46М
05:00
Прага автовокзал Флоренц, вул. Кжіжікова, 4
21 год 00 хв
від 1 200
08:30
Автовокзал, вул. Головна, 219
07:20
Автовокзал "Флоренц"
23 год 50 хв
від 1 500
08:30
вул. Головна, 219
07:30
АВ ФЛОРЕНС
24 год 00 хв
від 1 506
08:30
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
07:40
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
24 год 10 хв
від 1 500
08:30
Головна вул. 219
07:40
вулиця Кризикова; будинок 6
24 год 10 хв
від 1 500
09:00
вул. Головна, 219
09:00
АВ ФЛОРЕНС
24 год 00 хв
від 1 918
09:00
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
09:00
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
24 год 00 хв
від 2 220
09:00
Автовокзал, вул. Головна, 219
09:10
Автовокзал "Флоренц"
1 д 1 год 10 хв
від 1 440
10:00
вул. Головна, 219
09:00
АВ ФЛОРЕНС
23 год 00 хв
від 1 656
10:00
Автовокзал, вул. Головна, 219
09:10
Автовокзал "Флоренц"
24 год 10 хв
від 1 650
10:00
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
09:00
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
23 год 00 хв
від 1 916
10:00
Автовокзал "Центральний", вул. Головна, 219
09:00
Florenc, ul. Krizikova, 4
23 год 00 хв
від 1 650
10:00
АС, вул. Головна, 219
09:00
UAN Florenc Křižíkova, 6
23 год 00 хв
від 1 683
10:30
АС, вул. Головна, 219
08:00
Autobusové nádraží Praha Roztyly, Tomíčkova 2144/1
21 год 30 хв
від 1 938
11:50
Головна вул. 219
06:00
вулиця Кризикова; будинок 6
18 год 10 хв
від 1 800
11:50
вул. Головна, 219
06:20
АВ ФЛОРЕНС
18 год 30 хв
від 1 906
11:50
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
06:00
Автовокзал "Флоренц" вулиця Кризикова; будинок 6
18 год 10 хв
від 1 800
11:50
Черновцы АС1, Главная ул. 219
06:10
Прага Автостанция Желивского, улица Яна Желивского
18 год 20 хв
від 1 800
11:50
Головна вул. 219
06:00
вулиця Кризикова; будинок 6
18 год 10 хв
від 1 800
12:00
Автовокзал, вул. Головна, 219
10:45
Автовокзал "Розтили", вул. Tom??kova, 2144/1
22 год 45 хв
від 1 900
12:20
Автовокзал "Центральний" (Чернівці-1) вулиця Головна; будинок 219
14:10
Автостанція "Флоренц" вулиця Під Витопною; будинок 13/10
1 д 1 год 50 хв
від 1 550
12:20
Черновцы АС1, Главная ул. 219
14:10
Прага Автовокзал "Флоренц", улица Под Вытопной; дом 13/10
1 д 1 год 50 хв
від 1 550
16:10
вул. Головна, 219
16:05
АВ ФЛОРЕНС
24 год 55 хв
від 2 406
16:10
Автовокзал "Центральний", вул. Головна, 219
16:00
Florenc, Pod výtopnou, 13/10
23 год 50 хв
від 1 935
Найкращі пропозиції для подорожей