Автобус до Клайпеда (Литва) від 881 грн

Купити квитки на автобус онлайн

Як Купити Квиток на Автобус

Придбати квиток на автобус можна в спеціалізованих касах на автовокзалах або автостанціях, а також через інтернет. Вибираючи другий варіант, завжди звертайте увагу на надійність сайту або сервісу, яким ви користуєтесь. Сервіс Tickets.ua існує з 2009 року, всі транзакції та персональна інформація захищені згідно з найновішими вимогами міжнародних систем захисту даних, що підтверджується сертифікатами PCI DSS, HackerSafe та SSL 128 біт Thawte. Це означає, що ви можете безпечно вказувати дані пасажирів та банківських карток, а всі проблемні питання допоможе вирішити наша досвідчена Служба турботи про клієнтів.

Забронювати Квиток на Автобус Просто

Для того, щоб забронювати квитки на автобус, зайдіть на сторінку https://bus.tickets.ua/ .
  1. У відповідні поля введіть початкову та кінцеву станції відправлення, а також дату подорожі.
  2. Перегляньте знайдені варіанти та виберіть автобус і перевізника, який найбільше відповідає вашим вимогам.
  3. Вкажіть дані пасажирів та оплатіть замовлення. Якщо ви вже маєте зареєстрований акаунт на нашому сайті, авторизуйтеся для збереження замовлення у вашому особистому кабінеті.
В залежності від умов, які надає перевізник, після покупки білетів на сайті ви отримаєте електронний квиток, з яким можна буде зразу йти на посадку в автобус, або ж ваучер для обміну в касі чи у водія. Якщо ви отримаєте другий тип документа, рекомендуємо вам завчасно приїхати на автовокзал або автостанцію, щоб встигнути здійснити обмін і пройти на посадку.
Врахуйте також, що під час купівлі квитків на міжнародні автобуси та автобуси по Україні ви рідко маєте можливість вибрати місце для сидіння, оскільки перевізники зазвичай передбачають вільну розсадку пасажирів у салоні.

Міжнародні Квитки на Автобус Доступні для Вас

На сайті Tickets.ua можна купити автобусні квитки на внутрішні рейси по Україні, а також на міжнародні рейси, що курсують через державний кордон та по території Європи. Серед наших партнерів – Infobus, Busfor та інші. Ми співпрацюємо лише з сертифікованими автобусними компаніями та допомагаємо нашим клієнтам знайти найкращий варіант для проїзду. На автобусах зручно і комфортно подорожувати за кордон у європейські країни.

Як Знайти Дешеві Автобусні Білети

Автобусні перевізники та наші партнери час від часу проводять акції, розпродажі або ж надають знижки на різні напрямки та рейси. В таких випадках користувачі сервісу Tickets.ua також отримують можливість купити квитки за зниженими цінами.
Якщо ви часто подорожуєте або готові купити дешевий автобусний квиток на цікавий напрямок, щоб зірватися у подорож, то радимо вам підписатися на нашу розсилку. Ми намагаємось бути цікавими і корисними та надсилаємо своїм підписникам інформацію про вигідні ціни на автобусні поїздки.
Якщо ж ви не хочете відстежувати і ловити найвигіднішу пропозицію, то можете знайти найдешевший квиток з тих, які є в пошуковій видачі. Такий варіант буде виділений зеленим стікером з написом “Найкраща ціна”.

Переваги Купівлі Білетів на Автобуси Онлайн

Купуючи квиток на автобус онлайн, ви маєте можливість зекономити свій час, адже не потрібно їхати в касу автовокзалу чи на найближчу станцію, а також стояти в черзі за квитками.
Крім того, шукаючи квитки на автобус між заданими пунктами відправлення і прибуття, ви можете без поспіху вибрати той рейс чи перевізника, який вам найбільше підходить – за ціною, надійністю, часом в дорозі чи комфортом в подорожі.
Шукайте, бронюйте і купуйте дешеві квитки на автобус на сайті Tickets.ua – зручно, вигідно, надійно.